Licensed & regulated in Canada & Jersey.

Sign Up Login
Today
  • 01:50 Baotou - Aleksandrina Naydenova v Rutuja Bhosale
  • 02:35 Singapore F2 - Kazuki Nishiwaki v Calum Puttergill
  • 03:00 Ukraine F3 - Yan Bondarevskiy v Oleg Khotkov
  • 03:00 Romania F1 - Teodor Giusca v Razvan Marius Codescu
  • 03:05 Singapore F2 - Mousheg Hovhannisyan v Makoto Ochi
  • 03:10 Ukraine F3 - Olexiy Kolisnyk v Giorgio Ricca
  • 03:10 Ukraine F3 - Stanislav Poplavskyy v Oleksii Krutykh
  • 03:10 Romania F1 - Dan Alexandru Tomescu v Thomas Setodji
  • 03:30 Antalya - Julia Stamatova v Natalia Siedliska
  • 03:40 Antalya - Haruna Arakawa v Barbora Miklova
  • 03:40 Turkey F20 - Florent Diep v Edward Hubner
  • 03:40 Turkey F20 - Florian Fallert v Antonio Massara
  • 03:40 Turkey F20 - Marsel Ilhan v Vullnet Tashi
  • 03:40 Antalya - Arina Gabriela Vasilescu v Magdalena Pantuckova
  • 03:50 Singapore F2 - Beale J / Frawley J v Alcantara F C / Altamirano C
  • 04:00 Global Cebu Fc v Kaya Fc
  • 04:00 Hang Yuen Fc v National Taiwan University Of Sport
  • 04:00 French Open - Margot Yerolymos v Jia-Jing LU
  • 04:00 French Open - Bibiane Schoofs v Kristie Ahn
  • 04:00 Romania F1 - Alexander Simion v Vasile Antonescu
  • 04:00 Friberg, Karl v Goransson, Andre
  • 04:00 Ornago, Fabrizio v Simonsson, Fred
  • 04:00 Sweden F3 - Markus Eriksson v Frederik Press
  • 04:00 Sweden F3 - Dan Added v Baptiste Crepatte
  • 04:00 Balipure Purest Water Defenders v Banko Perlas
  • 04:10 Hungary F3 - Samuel Bensoussan v Ken Onishi
  • 04:10 Hungary F3 - Artur Shakhnubaryan v Mick Lescure
  • 04:15 Hungary F3 - Mick Veldheer v Bogdan Bobrov
  • 04:30 Pantery Uman v Zlagoda Dnipro
  • 04:30 Baotou - Mai Minokoshi v Meiling Wang
  • 04:30 Baotou - Meiqi Guo v Hiroko Kuwata
  • 04:40 Singapore F2 - Imai S / Niki T v Wong C H / Yeung P L
  • 04:45 Uganda F4 - Kunal Anand v Arturs Lazdins
  • 04:50 Singapore F2 - HU N S / Larriere C v Banes M / Ellis B
  • 05:00 Yomiuri Giants v Hiroshima Toyo Carp
  • 05:00 Lions Fc v Rochedale Rovers
  • 05:00 Spain F12 - Nil Giraldez v Alexander Zhurbin
  • 05:00 Spain F12 - Youssef Hossam v Alberto Romero De Avila Senise
  • 05:00 Spain F12 - Aaron Cortes Alcaraz v Nikolas Sanchez-Izquierdo
  • 05:00 Bara, Irina Maria v Albie, Audrey
  • 05:00 Schiavone, Francesca v Zhao, Carol
  • 05:00 Lyon - Maximilian Marterer v Cameron Norrie
  • 05:00 Strasbourg - Anastasia Pavlyuchenkova v Natalia Vikhlyantseva
  • 05:00 Hammamet - Eleni Kordolaimi v Natalia Maynetto
  • 05:00 Zhang Yux / Zhu L v Rosca A A / Xu S
  • 05:00 Italy F11 - Enrico Dalla Valle v Eduard Esteve Lobato
  • 05:00 Italy F11 - Lenny Hampel v Alessandro Cortegiani
  • 05:00 Tunisia F20 - Alexander Day v Alexandre Rotsaert
  • 05:00 Tunisia F20 - Moez Echargui v Damien Rocky
  • 05:00 Manda, Calin v Nkomba, Benard Bruno
  • 05:00 Mladenov, Vasko v Ouakaa, Aziz
  • 05:00 Ukraine F3 - Alexander Lebedyn v Oleg Dolgosheyev
  • 05:00 Nuremberg - Nadia Podoroska v Kirsten Flipkens
  • 05:00 Lyon - Dusan Lajovic v Filip Horansky
  • 05:00 Romania F1 - Bogdan Ionut Apostol v Victor Crivoi
  • 05:00 Romania F1 - Vlad Victor Cornea v Luca Georg Tatomir
  • 05:00 Nuremberg - Melichar N / Peschke K v Fomina A / Honcova M
  • 05:00 Strasbourg - Chan L / Kumkhum L v Ninomiya M / Sizikova Y
  • 05:00 Martos Gornes S / Mas Mascolo A v Fernandez P / Fornell-mestres M
  • 05:10 Turkey F20 - Cengiz Aksu v Stephan Gerritsen
  • 05:10 Antalya - Justine Pysson v Deniz Paykoc
  • 05:15 Bouchard, Eugenie v Jakupovic, Dalila
  • 05:30 Samsung Lions v Lotte Giants
  • 05:30 Hanwha Eagles v Doosan Bears
  • 05:30 Kingston City Fc v Bentleigh Greens Sc
  • 05:30 Loughborough - Aldin Setkic v Kaichi Uchida
  • 05:30 Oeiras - Angeles Moreno Barranquero v Noelia Bouzo Zanotti
  • 05:30 Oeiras - Panna Udvardy v Lucie Wargnier
  • 05:30 Poland v Serbia
  • 05:40 Van Beem, Colin v Ruzgas, Marius
  • 05:45 French Open - Barbora Krejcikova v Clara Burel
  • 05:45 French Open - Danka Kovinic v Claire Liu
  • 05:45 Hungary F3 - Patrik Nema v Tomas Liska
  • 06:00 Spain F12 - Alvaro Lopez San Martin v Gerard Sola Grau
  • 06:00 Geneva - Andreas Seppi v Bernabe Zapata Miralles
  • 06:00 Caserta - Fourlis J / Perez E v Bains N / Heisen V
  • 06:00 Geneva - Francis Tiafoe v Marton Fucsovics
  • 06:00 Les Franqueses Del Valles - Victoria Bosio v Raluca Georgiana Serban
  • 06:00 Les Franqueses Del Valles - Paula Badosa Gibert v Pranjala Yadlapalli
  • 06:00 Strasbourg - Knoll X / Smith A v Wang Q / Wang Y
  • 06:00 South Korea v Russia
  • 06:10 Japan v Belgium
  • 06:15 Strasbourg - Samantha Stosur v Daria Gavrilova
  • 06:15 Uganda F4 - Mzai I C R / Yego I K v Anand K / Samaha G
  • 06:15 Nuremberg - Heather Watson v Fanny Stollar
  • 06:20 Lyon - Radu Albot v John Isner
  • 06:20 Lyon - Garcia-Lopez G / Sharan D v Skupski K / Skupski N
  • 06:30 Nuremberg - Sloane Stephens v Yulia Putintseva
  • 06:30 Geneva - Marach O / Pavic M v Cecchinato M / Seppi A
  • 06:30 Alvarez Varona, Nicolas v Mas De Ugarte, Jordi
  • 06:30 Fett, Jana v Parry, Diane
  • 06:30 Hammamet - Angelica Moratelli v Vinciane Remy
  • 06:30 Italy F11 - Patricio Heras v Riccardo Balzerani
  • 06:30 Tunisia F20 - Sarp Agabigun v Sacha Modica
  • 06:30 Tunisia F20 - Hady Habib v Anis Ghorbel
  • 06:30 Tunisia F20 - Maxime Pauwels v Keivon Tabrizi
  • 06:30 Tunisia F20 - Gonazalo Ferreira v Davide Albertoni
  • 06:30 Ukraine F3 - Bondarevskiy Y / Krutykh O v Boychuk R / Khotkov O
  • 06:30 Romania F1 - Simone Roncalli v Vasile-Alexandru Ghilea
  • 06:30 Romania F1 - teodor-Dacian Craciun v Vlad Andrei Dumitru
  • 06:30 Iriga v Pocari-air Force
  • 07:00 Ceres Fc v Davao Aguilas
  • 07:00 Shakhter Karagandy v Kaisar Kyzylorda
  • 07:00 Loughborough - Lukas Lacko v Yosuke Watanuki
  • 07:00 French Open - Thanasi Kokkinakis v Jurgen Zopp
  • 07:00 French Open - Constant Lestienne v Sergiy Stakhovsky
  • 07:00 Poland F4 - Pawel Cias v Marek Semjan
  • 07:00 Oeiras - Maria Joao Koehler v Mallaurie Noel
  • 07:00 Turkey F20 - Lipovsek Puches T / Martinez L v Guenther V / Rosenkranz M
  • 07:00 Turkey F20 - Kaya C / Soyler O v Diep F / Vibert F-A
  • 07:00 Nuremberg - Madison Brengle v Sorana Cirstea
  • 07:00 Brazil v Argentina
  • 07:10 Crepatte B / Ysern F v Bergevi F / Goransson A
  • 07:15 Bensoussan S / Lescure M v Martin T / Rogic Hadzalic A
  • 07:20 Geneva - Sam Querrey v Guido Pella
  • 07:30 Gatev M / Vives Marcos P v De Krom M / Hossam Y
  • 07:30 Les Franqueses Del Valles - Olmos G / Pigossi L v Payola J / Wang X
  • 07:40 Lyon - Jack Sock v Taylor Harry Fritz
  • 07:40 Martin F / Raja P v Peralta J / Zeballos H
  • 08:00 Fk Akzhayik Uralsk v Fc Astana
  • 08:00 Real 2 Craiova v Armonia Dolhesti
  • 08:00 Shinnik-m Yaroslavl v Sshor Volga Tver Region
  • 08:00 Strasbourg - Ashleigh Barty v Pauline Parmentier
  • 08:00 Nuremberg - Gerlach K / Rueffer L v Flipkens K / Larsson J
  • 08:00 Hammamet - Jade Suvrijn v Valentina Abrile
  • 08:00 Italy F11 - Botic Van De Zandschulp v Francesco Forti
  • 08:00 Tunisia F20 - Ren Nakamura v Quentin Gueydan
  • 08:00 Ibrahim J / Nkomba B B v Klegou A / Vilardo F
  • 08:00 Tunisia F20 - Rotsaert A / Rousseau H v Bittoun Kouzmine C / Kirkov V
  • 08:00 Tunisia F20 - Fruttero J-P / Horton N v Colautti T / Day A
  • 08:00 Ukraine F3 - Kolisnyk O / Lebedyn A v Mashtakov N / Ricca G
  • 08:00 Apostol B / Tatomir L v Cociasu A / Luncanu P-a
  • 08:00 Romania F1 - Antonescu V / Grigoriu P v Catalinoiu V N / Jones A
  • 08:00 Burger, Cindy v Matteucci, Alice
  • 08:00 China v Thailand
  • 08:20 French Open - Carlos Taberner v Jurgen Melzer
  • 08:20 French Open - Jay Clarke v Bernard Tomic
  • 08:20 Ward, James v Harrison, Christian
  • 08:30 Young Lions v Dpmm Fc
  • 08:30 Piros Security Arad v Css Targoviste Feminin
  • 08:30 Oeiras - Ines Murta v Karola Patricia Bejenaru
  • 08:30 Turkey v Netherlands
  • 09:00 Rodina-licey Kostopil v Legenda-shvsm Chernigov
  • 09:00 Fc Svitanok Agrosvit v Fakel Lypovets
  • 09:00 Fc Noroc Nimoreni v Ss Ciobruciu
  • 09:00 Geneva - Mirza Basic v Tennys Sandgren
  • 09:00 Argentina F2 - Genaro Alberto Olivieri v Guido Ivan Justo
  • 09:00 Lyon - Federico Coria v Mikhail Kukushkin
  • 09:00 Nuremberg - Kiki Bertens v Mona Barthel
  • 09:00 Rosol, Lukas v Johnson, Steve
  • 09:00 Osprey - Francesca Fusinato v Rushri Wijesundera
  • 09:00 Sabino, Lisa v Brescia, Georgia
  • 09:00 Argentina F2 - Felipe Derdoy v Oscar Jose Gutierrez
  • 09:00 Belarus v Slovakia
  • 09:15 Nuremberg - Katerina Siniakova v Veronica Cepede Royg
  • 09:30 Chen P H / Wu F-h v Alves C M R / Pedretti T G
  • 09:30 Borza B / Georgescu M A v Codescu R M / Filip V
  • 09:40 Nielsen F / Salisbury J v Clayton S / Johnson L
  • 10:00 Aluminij Kidricevo v Nk Rudar Velenje
  • 10:00 Cmc Publikum Celje v Nk Maribor Piv Lasko
  • 10:00 Nk Olimpija Ljubljana v Krsko
  • 10:00 Nd Gorica v NK Ankaran
  • 10:00 Zivila Triglav v Nk Domzale
  • 10:00 Af-ponedelnika-m v Tpf-uor
  • 10:00 Cs Navobi Iasi v Fc Magura 2012 Bacau
  • 10:00 Dongazdobycha v Chayka M
  • 10:00 Fc Zirka Kropyvnytskyi v Desna Chernigov
  • 10:00 Geneva - Stanislas Wawrinka v Jared Donaldson
  • 10:00 Oeiras - Lucia Marzal Martinez v Claudia Cianci
  • 10:00 Les Franqueses Del Valles - Burillo Escorihuela I / Hoste Ferrer C v Leykina P / Shinikova I
  • 10:00 Hungary v Albania
  • 10:00 Azerbaijan v Portugal
  • 10:00 Estonia v Switzerland
  • 10:00 Turkey v Dominican Republic
  • 10:00 Ztr Zaporizhya v Hc Donbass
  • 10:15 Fc Slutsk v Fc Dinamo Brest
  • 10:20 Lyon - Jebavy R / Middelkoop M v Bopanna R / Roger-Vasselin E
  • 10:30 Bc Kutaisi v Bc Dinamo Tbilisi
  • 10:30 Fakel Kirov v 4 Sada Vologda
  • 10:30 Fovu De Baham v Dragon Fc Yaounde
  • 10:30 Caserta - Anastasia Potapova v Ludmilla Samsonova
  • 10:30 Nuremberg - Schuurs D / Srebotnik K v Skamlova C / Stefkova B
  • 10:30 Osprey - Olga Govortsova v Brittany Lashway
  • 10:30 Argentina F2 - Facundo Arguello v Alejo Vilaro
  • 10:30 Argentina F2 - Eduardo Agustin Torre v Ignacio Monzon
  • 10:30 Argentina F2 - Matias Zukas v Victor Nunez Leal
  • 10:30 Olympiakos - Omilos Xyni v Aek Athens
  • 11:00 Hodonin-Sardice v Uhersky Brod
  • 11:00 Petrkovice v FK Mohelnice
  • 11:00 Slavia Kromeriz v Unex Unicov
  • 11:00 Tj Valasske Mezirici v Vyskov
  • 11:00 SK Lisen v SK Spartak Hulin
  • 11:00 1.sk Prostejov v Rymarov
  • 11:00 FC Velke Mezirici v Hlucin
  • 11:00 Levante UD v FC Barcelona
  • 11:00 Dinamo Stavropol v Spartak Vladikavkaz
  • 11:00 Ks Lushnja v Ks Luftetari Gjirokaster
  • 11:00 Fk Partizani Tirana v Ks Kamza
  • 11:00 Ks Kukesi v Fk Flamurtari Vlore
  • 11:00 Fk Laci v Ks Teuta Durres
  • 11:00 1 Hfk Olomouc v Fc Viktoria Otrokovice
  • 11:00 Fk Zalgiris Kaunas v Vmfd Zalgiris
  • 11:00 Ebusua Dwarfs v Ashanti Gold Fc
  • 11:00 Dreams v Eleven Wonders Fc
  • 11:00 Fc Metallist-korolev v Fk Kvant Obninsk
  • 11:00 Fc Znamya Noginsk v Peresvet Domodedovo
  • 11:00 Tsentr Sporta Lobnya v Fc Istra
  • 11:00 Saturn-2 Ramenskoe v Fk Sergiev Posad
  • 11:00 Fc Lyubertsy v Vityaz Podolsk
  • 11:00 Fc Kolomna-2 v Fc Stars Kolomna
  • 11:00 Kelly D / Purcell M v Bambridge L / O'mara J
  • 11:00 Gatica B / Pereira R v Matteucci A / Samsonova L
  • 11:00 Resendiz Dominguez, Mauricio v Olivares, Jose
  • 11:00 A.c. Doukas v A.c. Paok
  • 11:00 Dinamo Bucuresti v Csa Steaua Bucarest
  • 11:15 Besiktas Cola Turka v Banvit Basketball Club
  • 11:30 Msk Zilina v Fc Nitra
  • 11:30 As Trencin v Mfk Ruzomberok
  • 11:30 Hnk Capljina v Fk Sloga Simin Han
  • 11:30 Velez Mostar v Nk Metalleghe Bsi
  • 11:30 Rudar Kakanj v Nk Zvijezda Gradacac
  • 11:30 Nk Travnik v Bratstvo Gracanica
  • 11:30 Hnk Orasje v Tosk Tesanj
  • 11:30 Fk Vysoka N/l v Tj Lazne Belohrad
  • 11:30 Fk Sloboda Mrkonjic Grad v Fk Zeljeznicar Banjaluka
  • 11:30 Sloga Doboj v Fk Kozara Gradiska
  • 11:30 Fk Slavija Sarajevo v Fk Tekstilac Derventa
  • 11:30 Fk Zvijezda 09 v Fk Podrinje
  • 11:30 Fk Drina Zvornik v Fk Rudar Prijedor
  • 11:30 Fk Arda Kurdzhali v Kariana Erden
  • 11:30 Strasbourg - Su-Wei Hsieh v Lucie Safarova
  • 12:00 BC Lokomotiv Kuban Krasnodar v BC Khimki Moscow
  • 12:00 Atlanta at Chicago
  • 12:00 Lukoil Levski v Balkan Botevgrad
  • 12:00 Hollargos v Ethnikos Piraeus
  • 12:00 Jk Tallinna Kalev v Jk Nomme Kalju
  • 12:00 Fc Kuressaare v Parnu JK Vaprus
  • 12:00 Gks Jastrzebie v Siarka Tarnobrzeg
  • 12:00 Fk Panevezys v Fk Stumbras Kaunas B
  • 12:00 Gks Wikielec v Mks Elk
  • 12:00 Sok Keramik v Uor-5 Egorievsk
  • 12:00 Chernomorets Odessa v Fc Poltava
  • 12:00 Lyon - Gilles Simon v Hyeon Chung
  • 12:00 Geneva - Noah Rubin v Fabio Fognini
  • 12:00 Pereira, Teliana v Benoit, Marie
  • 12:00 Argentina F2 - Gabriel Alejandro Hidalgo v Gonzalo Villanueva
  • 12:00 Argentina F2 - Santiago FA Rodriguez Taverna v Camilo UGO Carabelli
  • 12:00 Slovakia v Sweden
  • 12:00 Belarus v Croatia
  • 12:00 Israel v Georgia
  • 12:00 Ftc v Vaci Nkse
  • 12:00 Erd Hc v Budaors Kezilabda Sport Kft
  • 12:00 Mtk-budapest v Dvsc
  • 12:00 Dunaujvarosi Kohasz Kezilabda Akademia v Fehervar Kc
  • 12:00 Gyori Audi Eto Kc v Eubility Group-bekescsabai Elore Nkse
  • 12:00 Dinamo Pancevo v Zeleznicar 1949
  • 12:00 Siofok Kc-galerius Furdo v Vasas Sc
  • 12:00 Hc Gomel v Masheka Mogilev
  • 12:00 Hc Motor Zaporozhye v Zntu-zas Zaporizhya
  • 12:15 Dinamo Minsk v Bate Borisov
  • 12:30 Olympiada Imitou v Leontikos Kifisias
  • 12:30 Fc Flora Tallinn v Fc Levadia Tallinn
  • 12:30 El Mihdawy, Adam v Panta Herreros, Jorge Brian
  • 12:30 Maginley, Herbert Jody v Krainik, Pavel
  • 12:30 Latvia v Macedonia
  • 12:30 Hungary v Croatia
  • 12:30 Rk Metaloplastika v Rk Vojvodina
  • 12:45 Fc Ramat Hasharon v Kiryat Gat Sc
  • 13:00 AS Monaco v EB Pau Orthez
  • 13:00 Unics Kazan v BC Nizhny Novgorod
  • 13:00 Nk Dinamo Zagreb v Hnk Hajduk Split
  • 13:00 Ifk NorrkÖping v Gif Sundsvall
  • 13:00 Östersunds Fk v If Sirius Fk
  • 13:00 Bk HÄcken v Aik Stockholm
  • 13:00 Örgryte Is v Ifk VÄrnamo
  • 13:00 Landskrona Bois v Halmstads Bk
  • 13:00 JÖnkÖpings SÖdra v Degerfors If
  • 13:00 Ik Frej v Ik Brage
  • 13:00 America v Mushuc Runa
  • 13:00 Athletic Bilbao v Real Sociedad
  • 13:00 Enskede Ik v Sollentuna United Ff
  • 13:00 Trakai Fk v Fk Atlantas Klaipeda
  • 13:00 Neva-legirus v Parus
  • 13:00 Fc Milsami v Fc Zimbru Chisinau
  • 13:00 Akratitos v Pigasos Thriasiou
  • 13:00 Partizan Beograd v Fk Mladost Lucani
  • 13:00 Sv Strasswalchen v Fc Pinzgau Saalfelden
  • 13:00 Estonia v Belgium
  • 13:00 Albania v Austria
  • 13:00 Hc Start Nove Zamky v Skp Bratislava
  • 13:10 Arizona at Milwaukee
  • 13:10 Detroit at Minnesota
  • 13:15 Kansas City at St Louis
  • 13:20 Geneva - Bellier A / Nikles J v Lindstedt R / Vasilevski A
  • 13:30 Tus Mechtersheim v Rot-weiss Koblenz
  • 13:30 Platinum Stars v Jomo Cosmos
  • 13:30 Caserta - Anshba A / Marfutina M v Bukta A / Marchetti G
  • 13:30 Martinez M N / Vilaro A v Monzon I / Otegui J B
  • 13:30 De La Fuente S / Riquelme Coppari A v Saez J C / Torre E A
  • 13:30 Hc Metalurg v Rk Eurofarm Rabotnik
  • 13:45 Fenerbahce Ulker v Sakarya Bsb
  • 13:45 Dinamo Bucuresti v Cs Voluntari
  • 13:45 Tyresö FF v Arameiska-syrianska
  • 14:00 Brose Baskets Bamberg v Bayern Munich
  • 14:00 Kk Mzt Skopje Aerodrom v Rabotnicki
  • 14:00 Ponte Preta SP v Portuguesa Desportos
  • 14:00 Polonia Warszawa v Warta Sieradz
  • 14:00 Fk Pelister Bitola v Shkendija 79 Tetovo
  • 14:00 Puskas Akademia v Ujpest Fc
  • 14:00 Esporte Clube Novo Horizonte Rs v Sport Club Rio Grande Rs
  • 14:00 Firhouse Clover v Crumlin United
  • 14:00 Everton v St Marys Afc
  • 14:00 Czech Republic v Finland
  • 14:00 Kosovo v Sweden
  • 14:10 San Francisco at Houston
  • 14:25 Fivers Wat Margareten v Alpla Hc Hard
  • 14:30 Kk Igokea Aleksandrovac v Hkk Zrinski Mostar
  • 14:30 SV Zulte Waregem v Sporting Lokeren
  • 14:30 Pisa v Viterbese
  • 14:30 US Alessandria v AC Feralpisalo
  • 14:30 AC Reggiana 1919 v Ss Juve Stabia
  • 14:30 Sambenedettese v Piacenza Calcio
  • 14:30 Trapani Calcio v Cosenza Calcio
  • 14:30 Mexico F3 - Gomez A / Olivares J v Aramburu A / Mayagoitia R D
  • 14:30 Massy Essonne Handball v Pays Aix Uch
  • 14:30 Toulouse Handball v Usm Saran Hb
  • 14:30 Dugo Selo 55 v Zrk Sesvete
  • 14:30 Brest Bretagne Handball v Metz Handball
  • 14:45 Ac Ajaccio v Toulouse
  • 14:45 St Mochtas v Portmarnock Fc
  • 14:45 Sp La Fiorita v Ss Folgore / Falciano
  • 14:45 Spain v Portugal
  • 14:50 Limoges Csp v Dijon Bourgogne
  • 15:00 Kk Dynamic Bg v Kk Borac Cacak
  • 15:00 Kk Vrsac v Kk Crvena Zvezda Mts
  • 15:00 Petroleros De Anzoategui v Angostura Fc
  • 15:00 Glentoran Belfast United v Derry City Ladies
  • 15:00 Cliftonville Lfc v Linfield Ladies
  • 15:00 Rubini, Stefania v Ozgen, Pemra
  • 15:00 Arguello F / Zukas M v Egea F E / Makiguchi R
  • 15:00 Nunez Leal V / Olivieri G A v Comesana F / Grassi Mazzuchi J P
  • 15:15 Breidablik Kopavogur v Vikingur Reykjavik
  • 15:15 Stjarnan Gardabaer v Fylkir Reykjavik
  • 15:15 Umf Grindavik v Valur Reykjavik
  • 15:15 Valur Reykjavik v Hk/vikingur
  • 15:30 Clan Juvenil v Puerto Quito
  • 16:00 Ud Granadilla Tenerife v Real Betis Balompie
  • 16:00 Mexico F3 - Krainik P / Panta J B v Bourchier E / Merino A
  • 16:00 Diaz-figueroa, Christopher v Lopez Villasenor, Gerardo
  • 16:00 Mexico F3 - Wilfredo Gonzalez v Carlos Palencia
  • 16:05 San Diego at Washington
  • 16:30 Berserkir v Stal-ulfur
  • 16:30 Cp Natacao v Fc Gaia
  • 16:50 Al Faisaly v Asac Concorde
  • 17:00 Cd Olmedo v Manta FC
  • 17:30 Ferroviaria Sp v Sao Francisco BA
  • 17:30 Johnson H / Johnson Y v Resendiz Dominguez M / Rosas-zarur R-i
  • 18:00 Bucaneros v Guaiqueries De Maragarita
  • 18:00 Ceara Ce v Crb Al
  • 18:15 Gremio Rs v Defensor Sporting
  • 18:15 Cerro Porteno v Monagas Sc
  • 19:00 Obras Sanitarias v Club Atletico San Lorenzo De Almagro
  • 19:00 Trotamundos De Carabobo v Toros De Aragua
  • 19:00 Cocodrilos De Caracas v Guaros De Lara
  • 19:00 Pittsburgh Riverhounds v Fc Cincinnati
  • 19:00 Penarol De Montevideo v CA Boston River
  • 19:00 Weston Fc v The Villages Sc
  • 19:30 Washington Spirit v SKY Blue FC
  • 20:00 Dallas at Minnesota
  • 20:05 Washington at Tampa Bay
  • 20:30 Cleveland at Boston
  • 20:45 Palmeiras SP v America Mg
  • 20:45 Club Sport Emelec v Independiente Santa Fe
  • 20:45 River Plate v Flamengo Rj
  • 20:45 Bahia Ba v Blooming Santa Cruz
  • 21:00 Hondo, Sakura v Yuan, Yue
  • 21:00 Shimizu, Ayano v Kinard, Tori
  • 21:00 Moore, Tara v Muhammad, Asia
  • 21:00 Yamaguchi, Mei v Ushijima, Risa
  • 22:00 Seattle at Phoenix
  • 22:30 Sporting Arizona Fc v Fresno Fc
  • 22:30 Csd Xelaju Mc v Deportivo Guastatoya
  • 22:30 Patterson, Tammi v Hanatani, Nagi
  • 22:30 Inoue, Miyabi v Matsumoto, Ari
  • 22:30 Werner, Caroline v Kobori, Momoko
  • 22:30 Okuno, Ayaka v Myers, Abbie
Tomorrow
  • 00:00 Kitagawa R / Ueda R v Miyamoto A / Rioux L-m
  • 00:00 Hosonuma C / Morisaki K v Saigo R / Sodeyama H
  • 01:00 Hanatani N / Saigo Y v Nefedova A / Riley A
  • 01:30 Chiang Y K / Myers A v Okuno A / Patterson T
  • 02:30 Nishimoto M / Takahata K v Ozeki M / Yoshitomi A
  • 02:40 Belgium v Usa
  • 03:00 Kobori M / Shimizu A v Akiyama M / Oshino S
  • 03:00 Germany v Russia
  • 04:00 Pigasos Thriasiou v Ao Vrilission
  • 05:00 Ha Noi I v Tp.hcm Ii
  • 05:30 Lg Twins v Nc Dinos
  • 05:30 Samsung Lions v Lotte Giants
  • 05:30 Hanwha Eagles v Doosan Bears
  • 05:30 Poland v Thailand
  • 06:00 Geneva - Lipsky S / Marrero D v Dodig I / Ram R
  • 06:00 Republic Of Korea v Italy
  • 06:10 Japan v Netherlands
  • 07:00 Labsa v Fk Sherdor Samarqand
  • 07:00 Dominican Republic v Brazil
  • 07:30 Tp. Hcm v Phong Phu Ha Nam
  • 08:00 China v Serbia
  • 09:00 Teplovyk v Nfk Burshtyn
  • 09:00 Norchi Dinamo Tbilisi v Fc Gagra
  • 09:00 Shevardeni 1906 v Dinamo Batumi
  • 09:00 Saburtalo Tbilisi v Fc Rustavi
  • 09:30 Musanze v Apr Fc
  • 10:00 Prydnistrovya Tlumach v Naftovyk Dolina
  • 10:00 Karpaty Broshniv-osada v Fc Bytkiv
  • 10:00 Spartak Nalchik v Krasnodar-2
  • 10:00 Fc Olexandria-ametist v Olimpik Kirovograd
  • 10:00 Turkey v Argentina
  • 10:00 Energetik-naek Netishyn v Cska Kiev
  • 10:00 Hc Minaur Baia Mare v Ahc Dunarea Calarasi
  • 10:30 Fc Dunav Ruse v Tsarsko Selo Sofia
  • 11:00 Olympiakos Pireus v ASP Promitheas
  • 11:00 Shuqura Kobuleti v Merani Martvili
  • 11:00 Fk Palanga v Fk Jonava
  • 11:00 Hearts Of Oak v Sogakope Wafa
  • 11:00 Hfc Penuel Kriviy Rih v Avanhard Ordzhonikidze
  • 11:00 Mfk Topolcany v Fc Vion Zlate Moravce B
  • 11:00 Rosich-2 v Setun Kuntsevo
  • 11:00 Cs Potaissa Turda v Csm Bucuresti
  • 11:00 Dobrogea Sud v Scm Politehnica Timisoara
  • 11:15 Eskisehir Basket v Tofas Bursa
  • 11:30 Nk Aluminij v Nk Domzale
  • 11:30 CS Gaz Metan Medias v Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
  • 11:30 Tartu Jk Welco Elekter v Nomme Kalju Fc U21
  • 12:00 Zenit St Petersburg v Avtodor Saratov
  • 12:00 Bk Opava v Cez Basket Nymburk
  • 12:00 Bc Mega Bemax v Kk Partizan Beograd Nis
  • 12:00 Kte-duna Aszfalt v Egis Kormend
  • 12:00 VfL Wolfsburg v Olympique Lyonnais
  • 12:00 HjØrring If v Lyngby Bk
  • 12:00 Fci Levadia Tallinn U21 v Fc Elva
  • 12:00 Tallinna Fc Flora U21 v Keila Jk
  • 12:00 Jk Tallinna Kalev U21 v Rakvere Jk Tarvas
  • 12:00 Dfk Dainava Alytus v Fc Dziugas
  • 12:00 Kohtla-jarve Jk Jarve v Vandra Jk Vaprus
  • 12:00 Parnu Jalgpalliklubi v Ajax Lasnamae
  • 12:00 Tallinna Jk Legion v Voru Fc Helios
  • 12:00 Ujpesti Te v Koka Fnla
  • 12:00 Rk Crvena Zvezda v Rk Partizan
  • 13:00 Bnei Herzelia v Maccabi Tel-aviv
  • 13:00 Panathinaikos v BC PAOK Thessaloniki
  • 13:00 BK Vef Riga v CSKA Moscow
  • 13:00 Trelleborgs Ff v If Brommapojkarna
  • 13:00 Ifk GÖteborg v Djurgardens If
  • 13:00 Dalkurd FF v If Elfsborg
  • 13:00 VÄsby United v Gefle If
  • 13:00 Norrby If v Helsingborg If
  • 13:00 DjurgÅrdens If Dff v IF Limhamn Bunkeflo
  • 13:00 Hammarby If Dff v LinkÖpings FC
  • 13:00 Izhorets Inkon v Zvezda St Petersburg
  • 13:00 Fk Siauliai v Fk Suduva
  • 13:00 Rhein Neckar Loewen v Mt Melsungen
  • 13:00 Fuchse Berlin v Tus N-lubbecke
  • 13:00 Tvb 1898 Stuttgart v Frisch Auf Goeppingen
  • 13:00 Hc Erlangen v Sc Magdeburg
  • 13:00 Hsg Wetzlar v Tbv Lemgo
  • 13:30 Valbo Ff v Bollnas Gif Ff
  • 13:30 Laz St Petersburg v Std Petrovich
  • 13:30 Levski Sofia v Cherno More Varna
  • 13:40 Ironi Ness Ziona v Hapoel Jerusalem
  • 13:40 Maccabi Rishon Lezion v Maccabi Ashdod
  • 13:40 Bnei Herzelia v Maccabi Tel-aviv
  • 13:40 Ironi Naharia v Hapoel Tel Aviv
  • 13:40 Maccabi Bazan Haifa v Hapoel Unet Holon
  • 13:45 Darussafaka v Anadolu Efes Istanbul
  • 14:00 Enbw Ludwigsburg v Alba Berlin
  • 14:00 Zlatibor Cajetina v Fmp Beograd
  • 14:00 FC Botosani v ACS Poli Timisoara
  • 14:15 Silkeborg If v Esbjerg FB
  • 14:30 Ucam Murcia v Asefa Estudiantes
  • 14:30 Gran Canaria 2014 v Real Madrid
  • 14:30 Baloncesto Fuenlabrada v Lagun Aro Gbc
  • 14:30 San Pablo Inmobiliaria Burgos v Bizkaia Bilbao Basket
  • 14:30 Xacobeo Blu Sens v Caja Laboral Baskonia
  • 14:30 Regal FC Barcelona v CAI Zaragoza
  • 14:30 Cajasol v CB Canarias
  • 14:30 BC River Andorra v Power Electronics Valencia
  • 14:30 Dkv Joventut v Unicaja Malaga
  • 14:30 Virtus Entella v Ascoli Calcio 1898
  • 14:30 St Josephs Fc v Lynx Fc
  • 14:30 Rockmount v Cobh Wanderers
  • 14:30 Midleton v Ucc
  • 14:30 Mtk Hungaria Fc v Ferencvarosi Tc
  • 14:45 Armani Jeans Milan v Centrale Del Latte Brescia
  • 15:00 Hilal Al-quds Jerusalem v Thagafi Tulkarem
  • 15:15 Throttur Reykjavik v Hk Kopavogur
  • 15:15 Leiknir Reykjavik v Ir Reykjavik
  • 15:15 Stjarnan Gardabaer v Grindavik
  • 18:00 Bucaneros v Guaiqueries De Maragarita
  • 18:00 Vitoria Ba v Sampaio Correa Ma
  • 18:15 Santos SP v Real Garcilaso
  • 18:15 Estudiantes De La Plata v Nacional De Montevideo
  • 18:30 Paulistano SP v Mogi Das Cruzes
  • 18:30 Gigantes De Guayana v Marinos De Anzoategui
  • 19:00 Los Angeles Sparks at Connecticut Sun
  • 19:00 Washington Mystics at Indiana Fever
  • 19:00 Toros De Aragua v Trotamundos De Carabobo
  • 19:00 Cocodrilos De Caracas v Guaros De Lara
  • 19:30 North County United v Next Academy Palm Beach
  • 20:00 Ca River Plate v Regatas Concepcion Del Uruguay
  • 20:00 Rockford Icehogs v Texas Stars
  • 20:30 Club Malvin v Aguada
  • 20:30 Atletico Nacional Medellin v Colo Colo
  • 20:30 Bolivar La Paz v Delfin SC
  • 20:30 CA Independiente v Guaros De Lara FC
  • 20:30 Corinthians SP v Los Millionarios
  • 21:00 Golden State at Houston
Friday
  • 00:30 Csjl Knights v Jru Heavy Bombers
  • 03:30 Western Springs v Three Kings Utd
  • 03:35 Crusaders v Hurricanes
  • 04:00 Tom Tomsk v Sdyushor Kemerovo
  • 04:00 Astana v Fc Altay
  • 04:00 Argentina v Usa
  • 04:30 Tarragindi Tigers v Samford Rangers Fc
  • 04:30 Albany Creek v Grange Thistle Sc
  • 05:00 Pho Hien Fc v Lam Dong
  • 05:00 Phu Dong Fc v Ca Mau
  • 05:00 Akzhayik v Kyran
  • 05:30 Nexen Heroes v Lotte Giants
  • 05:30 Sk Wyverns v Hanwha Eagles
  • 05:30 Doosan Bears v Samsung Lions
  • 05:45 Rebels v Japan Sunwolves
  • 06:00 Amkar-unior Perm v Torpedo Miass
  • 06:00 Vorobievy Gory v Sokol Moscow
  • 06:00 Sibir-zarya-m Novosibirsk v Polimer Barnaul
  • 06:00 Kronon-2 v Rguor-ska
  • 06:30 Oakleigh Cannons v Northcote City
  • 06:30 Virginia United v Holland Park Hawks
  • 06:30 Richmond Fc v Brighton Sc
  • 06:30 Tarragindi Tigers v Samford Rangers Fc
  • 07:00 Hapoel Beer Sheva v Maccabi Kiryat Gat
  • 07:00 Sai Gon Fc v Xo So Kien Thiet Can Tho
  • 07:00 Vulkan v Fk Rosich
  • 07:30 China v Bulgaria
  • 08:00 Burevestnik v Inter Dolgoprudny
  • 08:00 Lokomotiv-m-lfk v Letniy Dozhdik
  • 09:00 Prinemanye Grodno v Gomelskaya Oblast
  • 09:00 Young Africans v Ruvu Shooting
  • 09:00 Fc Samgurali Tskaltubo v Fc Tskhinvali
  • 09:00 Wit Georgia Tbilisi v Kakheti Telavi
  • 09:00 Fc Sioni Bolnisi v Fc Dila Gori
  • 09:00 Fc Pakhtakor Tashkent v Fc Bunyodkor Tashkent
  • 09:00 Soana v Maroons
  • 09:00 Masavu Fc v Express Fc
  • 09:00 Proline Fc v Uganda Revenue Authority Fc
  • 09:00 Police Fc v Kcc Fc
  • 09:00 Vipers Sc v Updf Fc
  • 09:00 Junior Gtu Ufa v Gfk Sterlitamak
  • 09:30 Hapoel Kfar Saba v Ironi Tiberias
  • 10:00 Trikala 1963 v Ergotelis
  • 10:00 Poland v Republic Of Korea
  • 10:30 Fc Dnipro v Fc Nikopol
  • 11:00 Bc Tsmoki Minsk 2 v Impuls Bguir Minsk
  • 11:00 Steaua Csm Eximbank v U-banca Transilvania
  • 11:00 Fc Mas Taborsko v Hradec Kralove
  • 11:00 Sfc Opava v Mfk Frydek-mistek
  • 11:00 Fk Usti Nad Labem v Mfk Vitkovice
  • 11:00 Sokolov v Fc Sellier & Bellot Vlasim
  • 11:00 Fk Viktoria Zizkov v Sk Dynamo Ceske Budejovice
  • 11:00 Fotbal Trinec v Fk Varnsdorf
  • 11:00 Fk Pardubice v Fk Olympia Praha
  • 11:00 Csm Pascani v Fk Csikszereda Miercurea Ciuc
  • 11:00 Acs Olimpia 2010 Ramnicu Sarat v Acsm Oltenita
  • 11:00 Cns Cetate Deva v Afc Hermannstadt 2
  • 11:00 Acs Performanta Ighiu v Unirea Alba Iulia
  • 11:00 Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj v Cf Metalurgistul Cugir
  • 11:00 Cs Soimii Lipova v Centrul National De Pregatire Timisoara
  • 11:00 Boskovice v Fc Svratka Brno
  • 11:00 Fk Ingul v Fc Technopol
  • 11:00 Csa Axiopolis Cernavoda v Afc Metalul Buzau
  • 11:00 Paksi Fc Ii v Dunaujvaros Pase
  • 11:00 Msk Kitsman v Golden Kolos
  • 11:00 Otg Vashkivtsi v Fc Korovia
  • 11:00 Chertanovo-m v Ssh 75
  • 11:00 Fk Strogino-m v Prialit
  • 11:00 Troitsk v Khimki-m
  • 11:00 Australia v Japan
  • 11:00 Germany v Italy
  • 11:15 Sakarya Bsb v Fenerbahce Istanbul
  • 11:30 Obk-vokcor Vitebsk v Bc Grodno 93
  • 11:30 If Gnistan v Fc Viikingit
  • 11:30 Fk Silas v Fc Pakruojis
  • 11:30 Sk Od-80 v Yunost Moskvy-spartak-2
  • 12:00 Kk Olimpija Ljubljana v Krka Novo Mesto
  • 12:00 Uhelne Sklady v Admira Pr B
  • 12:00 Jk Narva Trans Ii v Fci Tallinn
  • 12:00 Jalgpallikool Tammeka U21 v Tallinna Fc Flora U19
  • 12:00 Fk Elektrenu Versme v Fk Tera Vilnius
  • 12:30 Fc Torpedo Kutaisi v Fc Dinamo Tbilisi
  • 12:30 Jk Tallinna Kalev Iii v Laanemaa Jk Haapsalu
  • 12:30 Rk Jeruzalem Ormoz v Rk Trimo Trebnje
  • 12:30 Rk Maribor Branik v Mrd Dobova
  • 12:30 Rd Slovan v Rd Smartno Herz Factor Banka
  • 12:45 Jk Piraaja Tallinn v Tartu Jk Tammeka Iii
  • 13:00 Csm Oradea v Csu Atlassib Sibiu
  • 13:00 Falkenbergs Ff v Varbergs Bois FC
  • 13:00 Ab Gladsaxe v Greve Fodbold
  • 13:00 Leningrad v Severo-zapad
  • 13:00 Fk Kf v Pobeda
  • 13:00 Apollo v Akvilon
  • 13:00 Kober Khartoum v Hilal Obied
  • 13:00 Sk Batov 1930 v Tj Stitna Nad Vlari
  • 13:00 Fc Vitosha Bistrica v Lokomotiv Sofia
  • 13:00 Hedensted If v Vejgaard B
  • 13:00 Russia v Canada
  • 13:00 Rd Urbanscape Loka v Mrk Krka
  • 13:00 Rk Celje Pivovarna Lasko v Rk Gorenje
  • 13:00 Rd Riko Ribnica v Rd Koper
  • 13:30 SV Josko Fenster Ried v KSV Superfund
  • 13:30 Usk Anif v SC Magna WR Neustadt
  • 13:30 Fc Wacker Innsbruck v Fac Team Für Wien
  • 13:30 Tsv Sparkasse Hartberg v Sc Austria Lustenau
  • 13:30 Fc Blau Weiss Linz v Wsg Swarovski Wattens
  • 13:30 Achilles 29 v Vv Alkmaar
  • 13:30 Excelsior/barendrecht v Ado Den Haag
  • 13:30 Sertolovo v Ekran-dina
  • 13:30 Fc Victoria Rosport v Un Kaerjeng 97
  • 13:45 Banvit Bandirma v Besiktas Jk
  • 14:00 Mtk Budapest Fc v Kisvarda Fc
  • 14:00 France v Iran
  • 14:00 Serbia v Brazil
  • 14:00 Hrk Karlovac v Metalac
  • 14:00 Bm Morvedre v Balonmano Alcobendas
  • 14:30 Lions Gibraltar v Glacis United Fc
  • 14:30 Haukar Hafnarfjördur v Vikingur Olafsvik
  • 14:30 Nantes Loire Atlantique Hb v Es Besancon Feminine
  • 14:45 Umana Reyer Venezia v Pallacanestro Trento
  • 14:45 Cobh Ramblers v Shelbourne Dublin
  • 14:45 Cabinteely FC v University College Dublin
  • 14:45 Bohemians Dublin v Shamrock Rovers
  • 14:45 Fc Dundalk v Bray Wanderers
  • 14:45 St Patricks Athletic v Cork City Fc
  • 14:45 Sligo Rovers v Limerick Fc
  • 14:45 Waterford Fc v Derry City
  • 14:50 Nanterre 92 v Strasbourg Ig
  • 15:00 Chocolates Trapa Palencia v Icl Basquet Manresa
  • 15:00 Montpellier Herault RC v Lyon Olympique Universitaire
  • 15:00 Kh-7 Bm Granollers v Mecalia Atletico Guardes
  • 15:40 Jaguares Argentina v Sharks
  • 16:30 Gc Santo Tirso v Cdc Sao Paio Oleiros
  • 18:15 Avai Sc v Paysandu Pa
  • 18:15 Atletico Go v Oeste Sp
  • 18:30 Sportivo Trinidense v Rubio Nu
  • 19:30 Minnesota Lynx at New York Liberty
  • 20:00 Toronto Fc v Fc Dallas
  • 20:30 Boston at Cleveland
  • 20:30 Sc Real Mississauga v Sc Waterloo
  • 20:55 Houston Dynamo v New York City Fc
  • 22:00 Chicago Sky at Seattle Storm
  • 23:00 Los Angeles Galaxy v San Jose Earthquakes
Saturday
  • 00:00 Tadotsu Fc v Kumamoto Tokai University
  • 01:00 Ventforet Kofu v Oita Trinita
  • 02:00 Fc Gifu v Niigata Albirex
  • 02:00 Kyoto Sanga Fc v Yokohama Fc
  • 03:00 Tokyo Verdy v Ehime Fc
  • 03:00 Tokushima Vortis v Matsumoto Yamaga Fc
  • 05:00 Suwon Fc v Gwangju Fc
  • 06:00 Seongnam Fc v Daejeon Citizen Fc
  • 07:00 Vytis Vilnius v Atlantas Klaipeda
  • 08:30 Home United Fc v Dpmm Fc
  • 08:30 Young Lions v Warriors Fc
  • 11:00 Mashtekh v Laz St Petersburg
  • 15:00 Fluminense Rj v Chapecoense Sc
  • 17:00 Seattle Sounders v Real Salt Lake
  • 17:30 Vancouver Whitecaps Fc v New England Revolution
  • 18:00 Dallas Wings at Atlanta Dream
  • 18:00 Palmeiras Sp v Sport Recife Pe
  • 19:00 Indiana Fever at Connecticut Sun
  • 19:00 New York Red Bulls v Philadelphia Union
  • 19:30 Orlando City Sc v Chicago Fire
  • 20:00 Atletico Belo Horizonte Mg v Flamengo Rj
  • 20:00 Minnesota United Fc v Montreal Impact
  • 21:00 Houston Rockets at Golden State Warriors
  • 21:00 Colorado Rapids v Portland Timbers
  • 21:05 Houston at Golden State
  • 22:00 Los Angeles Fc v Dc United
Sunday
  • 00:00 Grulla Morioka v Ryutsu Keizai Univ
  • 00:00 Thespakusatsu Gunma v Komazawa University
  • 01:00 Montedio Yamagata v Zweigen Kanazawa
  • 01:00 Mito Hollyhock v Avispa Fukuoka
  • 01:00 Tochigi Sc v Omiya Ardija
  • 02:00 Jef United Ichihara Chiba v Roasso Kumamoto
  • 02:00 Renofa Yamaguchi v Kamatamare Sanuki
  • 03:00 Fc Machida Zelvia v Fagiano Okayama
  • 05:00 Bucheon Fc 1995 v Ansan Greeners Fc
  • 07:30 Zhejiang Yiteng v Dalian Transcendence Fc
  • 08:30 Albirex Niigata Fc v Balestier Khalsa Fc
  • 08:30 Geylang International v Tampines Rovers Fc
  • 10:00 Parana Clube Pr v Atletico Pr
  • 15:00 Minnesota Lynx at Washington Mystics
  • 15:00 Bahia Salvador Ba v Vasco Da Gama Rj
  • 15:00 Botafogo Rj v Vitoria Ba
  • 15:00 Santos Sp v Cruzeiro Mg
  • 15:00 Internacional Rs v Corinthians Sp
  • 17:00 Phoenix Mercury at Los Angeles Sparks
  • 18:00 America Mineiro Mg v Sao Paulo Sp
  • 18:00 Ceara Ce v Gremio Rs
  • 18:00 Sporting Kansas City v Columbus Crew
  • 20:30 Seattle Storm at Las Vegas Aces
  • 20:35 Cleveland at Boston
Monday
  • 06:30 Asan Mugunghwa Fc v Busan I Park
  • 06:30 Fc Anyang v Seoul E-land Fc
  • 10:00 Vpk Agro Magdalinovka v Fc Kryvbas Kriviy Rih
Tuesday
  • 19:00 Dallas Wings at New York Liberty
  • 19:00 Minnesota Lynx at Atlanta Dream
  • 22:00 Washington Mystics at Seattle Storm
Wednesday
  • 08:30 Young Lions v Tampines Rovers Fc
  • 18:30 Vitoria Ba v Internacional Rs
  • 18:30 Vasco Da Gama Rj v Parana Clube Pr
  • 18:30 Sport Recife Pe v Atletico Belo Horizonte Mg
  • 19:30 Philadelphia Union v Chicago Fire
  • 19:30 New England Revolution v Atlanta United Fc
  • 20:00 Chapecoense Sc v Ceara Ce
  • 20:00 Sao Paulo Sp v Botafogo Rj
  • 20:45 Cruzeiro Mg v Palmeiras Sp
  • 20:45 Gremio Rs v Fluminense Rj
  • 21:30 Real Salt Lake v Houston Dynamo
  • 22:00 Washington Mystics at Phoenix Mercury
  • 22:30 Los Angeles Galaxy v Fc Dallas
Bet Card

Loading Bet Card......

Mini Games

Play