Sunday
  • 22:30 NY Rangers at Los Angeles
  • 23:25 Australian Open - Marton Fucsovics v Roger Federer
  • 23:30 Sbca Red Lionesses v Csjl Knights
Today
  • 00:35 China F3 - Liang YU Richard Lin v Shi Hong Zeng
  • 00:45 Australian Open - Chan L / Murray J v Sanders S / Polmans M
  • 00:45 China F3 - Goran Markovic v Aoran Wang
  • 00:50 Australian Open - Dominic Thiem v Tennys Sandgren
  • 00:55 China F3 - Manish Sureshkumar v Bruno Mardones
  • 00:55 China F3 - Tyler LU v Ryota Tanuma
  • 01:00 Australian Open - Simona Halep v Naomi Osaka
  • 01:00 Australian Open - Larsson J / Middelkoop M v Dellacqua C / Peers J
  • 02:00 Australian Open - Stosur S / Groth S v Makarova E / Soares B
  • 02:15 China F3 - Jianhui LI v Lingxi Zhao
  • 02:25 China F3 - Florent Diep v Rigele TE
  • 03:00 Australian Open - Novak Djokovic v Hyeon Chung
  • 04:00 Stal Kamyanske U21 v Zbirna Studentiv Kyiv
  • 04:00 Agrodom Bahmach v Avangard Bziv
  • 04:00 Fakel Gostomel v Hild Lyubomyr Stavyshe
  • 04:00 Moore, Tara v Arcangioli, Manon
  • 04:00 Tan, Harmony v Solovyeva, Valeria
  • 04:15 Neman-2 v Ararat Erevan
  • 04:30 Australian Open - Barbora Zahlavova Strycova v Karolina Pliskova
  • 05:00 Guri Kdb Life Winnus v Chuncheon Woori Bank Hansae
  • 05:00 Shakhty-urgpu v Yenisey-2 Krasnoyarsk
  • 05:00 Yunior Minsk v Hk Gomel 2
  • 05:00 Brest-2 v Energia Elektrenai
  • 05:00 Vitebsk-2 v Belarus U17
  • 05:00 Belarus U18 v Khimik-ska-2
  • 05:00 Hc Bobruisk v Bfso Dinamo
  • 05:00 Mezhyhirya Novi Petrivtsi v Fc Lokomotiv Kiev
  • 05:00 Nk Lokomotiva Zagreb v Hnk Cibalia Vinkovci
  • 05:30 Rosatello, Camilla v Albie, Audrey
  • 05:30 Bucsa, Cristina v Rubini, Stefania
  • 06:00 Spartak-2 Noginsk v Bc Unost Penza
  • 06:00 Asotsiatsia Profesionaliv v Yednist Plysky
  • 06:00 Cska Moscow v Ac Horsens
  • 06:00 Gelios Kharkiv v Fc Avanhard Kramatorsk
  • 06:00 Kdyush 15 Kiev v Fk Olympik Kropyvnytskyi
  • 06:30 Kolos Kovalyovka v Desna Chernigov
  • 06:30 Politekhnik Lviv v Zntu-zas Zaporizhya
  • 07:00 Kolos Kovalivka U19 v Rubicon Kyiv
  • 07:00 Fk Napredak Krusevac v Fk Zvijezda 09
  • 07:00 Tunisia v Republic Congo
  • 07:30 Torpedo Ust Kamenogorsk v Krs Heilongjiang
  • 07:30 Ironi Tiberias v Hapoel Herzlia
  • 07:30 Moadon Zeirey Rahat v Ironi Beit Shemesh
  • 07:30 Hapoel Kfar Shalem v Sport Club Dimona
  • 07:30 Fc Tzeirei Kfar Kanna v Ihud Bney Majd Al Krum
  • 07:30 Al Ittihad Al Sakandary v Al-mokawloon Al-arab
  • 07:30 Fc Zurich v Shkendija 79 Tetovo
  • 08:00 Inventa-farm v Dinamo-guvd-2 Novosibirsk
  • 08:00 Saryarka v Ceng Tou
  • 08:00 Lokomotiv 1926 Plovdiv v Pfk Maritza 1921 Plovdiv
  • 08:10 Sharjah Fc v Al Dhafra
  • 09:00 Dinamo-2 Ivanovo v Kazanochka-akademiya
  • 09:00 Metallurg Magnitogorsk v Hc Red Star Kunlun
  • 09:00 Traktor Chelyabinsk v Avangard Omsk
  • 09:00 Rubin Tyumen v Hc Khimik Voskresensk
  • 09:00 Scotland v Russia
  • 09:00 Zrinjski Mostar v Nk Ankaran Hrvatini
  • 09:00 Fc Botosani v Arka Gdynia
  • 09:00 Skn St. Poelten v Fc Dunav Ruse
  • 09:00 Morocco v Nigeria
  • 09:30 Bc Tskhaltubo v Kavkasia
  • 09:30 Churchill Brothers Sc v Indian Arrows
  • 09:45 Sk Rapid Wien v Cfr Cluj
  • 10:00 Bc Spartak Saint Petersburg v Nadezhda-2 Orenburg
  • 10:00 Denizlispor v Adanaspor
  • 10:00 Gaziantep Bld. Spor v Samsunspor
  • 10:00 Brondby If v Guangzhou Evergrande
  • 10:00 Israel v Finland
  • 10:00 Fc Zenit St Petersburg v Fc Copenhagen
  • 10:00 Ismaily Sc v Al Asyooti Sport
  • 10:00 Fk Suduva v Fk Jonava
  • 10:00 Hilal Al-Quds v AL Suwaiq
  • 10:00 Proton Saratov Region v Dinamo Metar
  • 10:00 Agu-adiif v Stavropoliye-skfu
  • 10:30 Sv Mattersburg v 1 Fc Saarbrucken
  • 10:45 Scm Universitatea Craiova v Bcmu Pitesti
  • 10:45 Maccabi Ashdod v Bnei Yehuda
  • 10:45 Maccabi Ramat Gan / Hen v As Ramat Hasharon
  • 10:45 Maccabi Raanana v Elizur Holon
  • 10:45 Hapoel Petah Tikva v Elizur Ramla
  • 10:45 Emirates Club Ras Al Khaimah v Al Wasl
  • 11:00 Cska Moskow v Bc Nizhniy Novgorod
  • 11:00 Lokomotiv Yaroslavl v Amur Khabarovsk
  • 11:00 Belarus U20 v Hk Brest
  • 11:00 Hk Vitebsk v Hk Mogilev
  • 11:00 Pamvohaikos v Paok Thessaloniki
  • 11:00 Dukla Liberec v Volejbal Brno
  • 11:00 Egypt v Congo Democratic Republic
  • 11:30 Hk Dinamo Minsk v Admiral Vladivostok
  • 11:30 Ska St Petersburg v Hc Dynamo Moscow
  • 11:30 Spartak Moscow v Severstal Cherepovec
  • 12:00 Panathinaikos v GS Lavriou
  • 12:00 Kk Mzt Skopje Aerodrom v Kk Crvena Zvezda Mts
  • 12:00 Zlatibor Cajetina v Kk Spartak Subotica
  • 12:00 Kayserispor v Galatasaray
  • 12:00 Ermis Aradippou v Olympiakos Nicosia
  • 12:00 Maccabi Akhi Nazareth v Hapoel Hadera
  • 12:00 Beitar Tel Aviv Ramla v Hapoel Katamon Jerusalem
  • 12:00 Hapoel Petah Tikva v Hapoel Nir Ramat Hasharon
  • 12:00 Slovakia v Fundacion Albacete
  • 12:00 Lotos Trefl Gdansk v Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • 12:15 Serbia v France
  • 12:30 Dinamo Riga v Hc Yugra
  • 12:45 Ironi Ness Ziona v Maccabi Bazan Haifa
  • 12:50 Rennes - Maxime Janvier v Tommy Robredo
  • 13:00 Ironi Naharia v Hapoel Eilat
  • 13:00 Alf Alimou v As Polis Kallitheas
  • 13:00 Hiltzik, Jared v Garin, Christian
  • 13:00 Tth Holstebro v Team Esbjerg
  • 13:00 Cameroon v Gabon
  • 13:00 Bnei Herzliya v Maccabi Tel Aviv
  • 13:00 Aalborg Handbold v Randers Hh
  • 13:15 Maccabi Ashdod v Maccabi Rishon Lezion
  • 13:30 Irakleio Oaa B v Pediada Aox
  • 13:30 Hapoel Ramat Gan v A.h Ness Zioana
  • 14:00 Das Drapetsonas v As Pera
  • 14:00 AZ Alkmaar v Fc Den Bosch
  • 14:00 Ajax Amsterdam v Cambuur Leeuwarden
  • 14:00 Beitar Jerusalem v Hapoel Bnei Sakhnin
  • 14:00 Namibia v Zambia
  • 14:00 Uganda v Ivory Coast
  • 14:10 Rennes - Liam Broady v Dustin Brown
  • 14:30 Ea7-emporio Armani Milano v Vanoli Cremona
  • 14:30 Agog Evriali v Aons Milon
  • 14:30 Glyfada Enosi v Peiraikos Syndesmos
  • 14:30 Rot Weiss Erfurt v 1 FC Magdeburg
  • 14:30 Albinoleffe v AC Renate
  • 14:30 As Papagou v Sfam Fivos
  • 14:30 Ao Pallini v Ae Gravas
  • 14:30 Gs Petroupolis v As Iason Keratsiniou
  • 14:30 Sweden v Belarus
  • 14:45 Juventus Turin v Genoa Cfc
  • 14:45 Lucchese v As Livorno
  • 14:45 Paris FC v Ac Ajaccio
  • 14:45 Haringey Borough v Potters Bar Town
  • 14:45 Neoi Vironos v Asp Iones
  • 14:45 As Tyfon v Asteras Ag Dimitriou
  • 14:45 Ae Ampelokipon v Gs Apollon
  • 15:00 Kk Zadar v Kk Mornar Bar
  • 15:00 Sd Eibar v Cf Malaga
  • 15:00 Swansea City v Liverpool Fc
  • 16:30 Paulistano Sp v Franca Sp
  • 17:00 Mogi Das Cruzes v Botafogo
  • 17:00 Santos Sp v Bragantino Sp
  • 17:15 Montevideo Wanderers v Olimpia Asuncion
  • 18:00 Csd Macara v Deportivo Tachira
  • 19:00 Maryland Terrapins v Ohio State Buckeyes
  • 19:00 Club Atletico San Lorenzo De Almagro v Argentino Junin
  • 19:00 Millonarios Fc v Independiente Santa Fe
  • 19:30 Penarol De Montevideo v Club Nacional De Football
  • 20:15 Oriente Petrolero v Universitario De Deportes
  • 20:30 Ssc-r Stags v Mit Cardinals
  • 20:35 Waterhouse Fc v Uwi Fc
  • 22:00 Sscr Lady Stags v Mit Cardinals
  • 22:30 Arellano Lady Chiefs v Perpetual Help Lady Altas
Tomorrow
  • 01:00 Arellano University Chiefs v Uphsd Altas
  • 03:30 Ps Tni v Madura United
  • 04:00 Shakhty-urgpu v Yenisey-2 Krasnoyarsk
  • 04:00 Brisbane Roar FC v Ceres Fc
  • 04:00 Fk Mlada Boleslav v Fk Varnsdorf
  • 04:00 Saturn Ramenskoye v Fc Kolomna
  • 04:00 Vihren Sandanski v Fk Septemvri Sofia
  • 04:00 Rennes - Alexey Vatutin v Uladzimir Ignatik
  • 04:00 Rennes - Nikola Milojevic v Yannick Maden
  • 04:00 Rennes - Mathias Bourgue v Ricardas Berankis
  • 04:00 Rennes - Mikhail Youzhny v Corentin Moutet
  • 04:00 Universitet v Rostov-don
  • 05:00 Anyang Kgc v Et Land Elephants
  • 05:00 Goyang Orions v Kcc Egis
  • 05:00 Bayer 04 Leverkusen v Rot Weiss Oberhausen
  • 05:00 Ruch Chorzow v Gks Pniowek Pawlowice
  • 05:00 Fk Senica v Sk Sered
  • 05:00 Stiinta Bacau v Hc Vaslui
  • 06:00 Spartak-2 Noginsk v Bc Unost Penza
  • 06:00 Esteghlal Khuzestan v Zob Ahan Fc
  • 06:00 Aussie Sylex Sambor Tczew v Mks Lublin
  • 06:30 Fk Septemvri Sofia v Fc Spartak Pleven
  • 06:30 Shanghai Dunlop v Jiangsu
  • 06:35 Guandong Southern Tigers v Quingdao Double Star Eagles
  • 06:35 Shandong Hi-speed v Sichuan Whales
  • 06:35 Jiangsu Dragons v Bayi Army Rocket
  • 06:35 Beijing Jinyu v Jilin Northeast Tigers
  • 07:00 Xinjiang Flying Tigers v Nanjing Monkey King
  • 07:00 Metallurg Novokuznetsk v Sokol Krasnoyarsk
  • 07:00 Netherlands v England
  • 07:00 Fk Zeleziarne Podbrezova v Fk Poprad
  • 07:15 Bc Tbilisi v Bc Titebi
  • 07:15 Beitar Pardes Hana v Hapoel Fc Sandala Gilboa
  • 07:30 Sibir Novosibirsk v Lada Togliatti
  • 07:30 Hapoel Kiryat Ono v Hapoel Kfar Casem Shua
  • 07:30 Muang Thong United v Johor Darul Takzim Fc
  • 07:30 Al Kawkab v Al Wehda
  • 07:30 Perseru Serui v Persebaya Surabaya
  • 08:00 Inventa-farm v Dinamo-guvd-2 Novosibirsk
  • 08:00 Hc Almaty v Hc Kulager Petropavlsk
  • 08:00 Arystan Temirtau v Hc Astana
  • 08:00 Yertis Pavlodar v Nomad Astana
  • 08:00 Hobro Ik v Skive Ik
  • 08:00 Lech Poznan v Etar 1924 Veliko Tarnovo
  • 08:00 Guvd Dinamo Krasnodar v Elvary-sakhalin
  • 08:30 Hc Barys Astana v Avtomobilist Yekaterinburg
  • 08:30 Gornyak Uchaly v Molot-prikamie Perm
  • 08:30 Chelmet Chelyabinsk v Neftyanik Almetyevsk
  • 08:30 Yuzhny Ural Orsk v Toros Neftekamsk
  • 08:30 Slavoj Vysehrad v Fk Teplice
  • 09:00 Istanbul Bsb v Le Portel
  • 09:00 Dinamo-2 Ivanovo v Kazanochka-akademiya
  • 09:00 Salavat Yulaev Ufa v Jokerit Helsinki
  • 09:00 Sputnik Nizhny Tagil v Izhstal Izhevsk
  • 09:00 Fc Thun v Fc Wil 1900
  • 09:00 Wisla Krakow v Videoton Fc
  • 09:00 Metropolitano Sc v Club Deportivo Pantoja
  • 09:00 Nk Krsko v Mfk Ruzomberok
  • 09:15 Bc Tsu v Bc Arena Tbilisi
  • 09:30 Halkbank Ankara v Istanbul Bbsk
  • 09:45 Usv Allerheiligen v Fc Gleisdorf 09
  • 10:00 Hc Wolves Brovary v Hc Donbass
  • 10:00 Fc Luzern v Fc Chiasso
  • 10:00 Dinamo Kiev v Sk Sturm Graz
  • 10:00 Lokomotiv Moscow v Tianjin Quanjian
  • 10:00 Puskas Akademia v Nk Osijek
  • 10:00 Al Nasr Cairo v Smouha Sc
  • 10:00 Fenerbahce Sk Istanbul v Maliye Milli Piyango Ankara
  • 10:45 Hapoel Kfar Saba v Hapoel Ramat Gan/givataiym
  • 11:00 Neftekhimik Niznekamsk v Slovan Bratislava
  • 11:00 HC Ocelari Trinec v HC Sparta Prague
  • 11:00 Buran Voronezh v Bars Kazan
  • 11:00 Ska-neva v Dizel Penza
  • 11:00 Hk Ryazan v Csk Vvs Samara
  • 11:00 Hc Dinamo Molodechno v Shakhter Soligorsk
  • 11:00 Neman Grodno v Metallurg Zhlobin
  • 11:00 Yunost Minsk v Hk Gomel
  • 11:00 Montana v Cherno More Bask
  • 11:00 Arda Kardzhali v Teteven Volley
  • 11:00 Marek Union Ivkoni v Dobrudja Dobrich
  • 11:00 Levski Ball v Hebar Pazardzhik
  • 11:00 Municipal Zalau v Cs Steaua Bucuresti
  • 11:00 Galatasaray v Budowlani Lodz
  • 11:00 Vk Slavia Svidnik v Vk Bystrina Spu Nitra
  • 11:30 Bc Siauliai v Jurmala/fenikss
  • 11:30 Bk Valmiera v Barsy
  • 11:30 Ak Bars Kazan v Cska Moscow
  • 11:30 HC Sochi v HC Vitiaz Chehov
  • 11:30 Hifk Hockey v Ilves Tampere
  • 11:30 Saipa Lappeenranta v Vaasan Sport
  • 11:30 Jyväskylä v Lukko Rauma
  • 11:30 Tappara Tampere v Kalpa Kuopio
  • 11:30 Lahti Pelicans v Jukurit Mikkeli
  • 11:30 TPS Turku v HPK Hämeenlinna
  • 11:30 HC Litvinov v HC Dukla Jihlava
  • 11:30 HC Zlin v BK Mlada Boleslav
  • 11:30 Hk Dinamo St Petersburg v Hk Sarov
  • 11:30 Rekord Bielsko Biala v Msk Namestovo
  • 11:30 Cska Sofia v Pirin Balkanstroy
  • 11:30 Neftochimik 2010 v Minyor Pernik
  • 11:30 Dinamo Krasnodar v Bratislava Vk
  • 11:30 Rk Metaloplastika v Dinamo Pancevo
  • 12:00 Rilski Sportist v KK Ibar Rozaje
  • 12:00 Pinar Karsiyaka v Ucam Murcia
  • 12:00 Neptunas Klaipeda v Upea Capo D'orlando
  • 12:00 Kk Borac Cacak v Kk Vrsac
  • 12:00 Parnu Sadam v Bc Tsmoki Minsk Reserve
  • 12:00 Kk Sencur Cp Kranj v Mmcite Brno
  • 12:00 HC Pardubice v Vitkovice
  • 12:00 HC Ceske Budejovice v HC Chomutov
  • 12:00 HC Liberec v HC Kometa Brno
  • 12:00 Sv Gerasdorf Stammersdorf v Sc Esv Parndorf 1919
  • 12:00 Sc Ostbahn Xi v Ask Ebreichsdorf
  • 12:00 Norway v Iceland
  • 12:00 Fc Marchfeld Mannsdorf v Sv Sieghartskirchen
  • 12:00 Independiente Jose Teran v Cd El Nacional Quito
  • 12:00 Bk Haecken v Utsiktens Bk
  • 12:00 Wolfsberger Ac Ii v Atus Ferlach
  • 12:05 Beitar Kfar Saba Shlomi v Hapoel Kfar Saba
  • 12:05 Hapoel Akko v Hapoel Haifa
  • 12:05 Hapoel Raanana v Sektzia Nes Tziona
  • 12:15 Slovenia v Spain
  • 12:30 Alba Fehervar v Nevezis Kedainiai
  • 12:30 Aek Athens v Strasbourg Ig
  • 12:30 Stelmet Zielona Gora v Telenet Bc Oostende
  • 12:30 Cez Basket Nymburk v Sidigas Avellino
  • 12:30 Maccabi Hod Hasharon v Elitzur Yavne
  • 12:30 Maccabi Kiryat Gat v Hapoel Beer Sheva
  • 12:30 Vfl Bochum v Msv Duisburg
  • 12:30 FC Bourg Peronnas v Toulouse
  • 12:30 Nantes v Auxerre
  • 12:30 Colomiers v Sochaux
  • 12:30 Lb Chateauroux v FC Chambly Thelle
  • 12:30 Supersport United v Polokwane City
  • 13:00 Linkopings Hc v Orebro Hk
  • 13:00 Malmo Redhawks v Hv71
  • 13:00 Hc Vita Hasten v Almtuna Is
  • 13:00 Ik Pantern v Sodertalje Sk
  • 13:00 Ajaccio Gfco v Olympique Nimes
  • 13:00 First Vienna Fc 1894 v Korneuburg Asc Marathon
  • 13:00 Ec Agua Santa Sp v Batatais Fc Sp
  • 13:00 Fk Austria Wien Ii v Favoritner Ac
  • 13:00 Ec Sao Bernardo Sp v Atibaia Sp
  • 13:00 Orebro Sk v Karlslunds If Hfk
  • 13:00 Olympiada Neapolis v Anorthosis Famagusta
  • 13:00 Ethnikos Latsion v Aek Larnaca
  • 13:00 Zrk Celje Celjske Mesnine v Rk Ljubljana
  • 13:00 Breviss-salaspils v Jekabpils Sc
  • 13:15 Khl Medvescak Zagreb v Vienna Capitals
  • 13:30 Augsburger Panther v Ehc Red Bull Munich
  • 13:30 Iserlohn Roosters v Krefeld Pinguine
  • 13:30 Eisbaren Berlin v Grizzlys Wolfsburg
  • 13:30 Dusseldorfer Eg v Straubing Tigers
  • 13:30 Madureira Rj v Boavista Rj
  • 13:30 Amager Vk v Team Koge Wildcard
  • 13:30 Skanderborg Handbold v Vendsyssel Handbold
  • 13:45 EV Zug v ZSC Lions
  • 13:45 Pak Halandriou v Gs Halandriou
  • 14:00 Bc Vytautas v Bc Alytaus Dzukija
  • 14:00 Equatorial Guinea v Nigeria
  • 14:00 Rwanda v Libya
  • 14:00 Hapoel Ramat Gan v Hapoel Beer Sheva
  • 14:00 Jong Utrecht v Vv De Meern
  • 14:00 Maccabi Hakiryatim v As Ramat Hasharon 2
  • 14:30 Dinamo Basket Sassari v Bc Juventus
  • 14:30 Chalon Sur Saone v Mhp Riesen Ludwigsburg
  • 14:30 Movistar Estudiantes v Medi Bayreuth
  • 14:30 Port Of Antwerp Giants v Hubo Limburg United
  • 14:30 Fc Ingolstadt 04 v Sv Sandhausen
  • 14:30 1. Fc Nuremberg v Ssv Jahn Regensburg
  • 14:30 Holstein Kiel v 1. Fc Union Berlin
  • 14:30 RRC Peruwelz v KV Kortrijk
  • 14:30 St. Truidense Vv v Yellow-Red KV Mechelen
  • 14:30 SV Zulte Waregem v Standard Liege
  • 14:30 Chelsea Fc Reserve v Oxford United
  • 14:30 Burgess Hill Town v Harlow Town
  • 14:30 Castleview v St Marys Afc
  • 14:30 Fyr Macedonia v Czech Republic
  • 14:45 Dulwich Hamlet v Wingate & Finchley
  • 14:45 Partick Thistle v Glasgow Celtic
  • 14:45 Bristol City v Manchester City
  • 14:45 Peterhead FC v Dumbarton FC
  • 14:45 Lincoln City v Peterborough United
  • 14:45 Chester City v Hartlepool United
  • 14:45 Gateshead FC v Woking FC
  • 14:45 AFC Fylde v Maidstone United
  • 14:45 Rotherham United v Bradford City
  • 14:45 Scunthorpe United v Doncaster Rovers
  • 14:45 Notts County v Crawley Town
  • 14:45 Newport County v Morecambe FC
  • 14:45 Dorking Wanderers Fc v Billericay Town
  • 14:45 Metropolitan Police v Tonbridge Angels
  • 14:45 Fc Dundalk v Cabinteely Fc
  • 15:00 Epinal v Marseille
  • 15:00 Carabobo Fc v Fa El Vigia
  • 15:00 Fjolnir v Umf Stjarnan
  • 15:30 Fc Sevilla v Atletico Madrid
  • 15:45 Vitoria Setubal v Uniao Desportiva Oliveirense
  • 16:30 Vasco Da Gama v Minas Mg
  • 16:30 Barueri v Camponesa/minas
  • 17:00 Sao Bernardo Fc Sp v Guarani Sp
  • 18:30 Club Atletico Welcome v Club Bigua De Villa Biarritz
  • 18:30 Club Trouville v Club Goes
  • 19:00 Hebraica Macabi v Club Malvin
  • 19:00 Michigan Wolverines v Michigan State Spartans
  • 19:00 Platense v Parque Sur
  • 19:00 America De Cali v Deportivo Cali
  • 20:00 Venados FC v Cafetaleros de Tapachula
  • 20:00 Cafetaleros de Tapachula v Necaxa
  • 20:00 Cd Arabe Unido v Atletico Independiente
  • 20:00 Chorrillo Fc v Atletico Veraguense
  • 20:30 Csb Blazers v Jru Bombers
  • 21:00 Guadalupe Fc v Cs Herediano
  • 22:00 Puebla FC v Alebrijes De Oaxaca
  • 22:00 Cimarrones De Sonora v Gallos Blancos
  • 22:00 Csb Lady Blazers v Jru Lady Bombers
  • 22:06 Club Celaya v Pachuca
  • 23:30 Lyceum Lady Pirates v Sbca Red Lionesses
Wednesday
  • 00:00 Eastern Suburbs v Auckland City
  • 01:00 Lpu Pirates v San Beda Red Spikers
  • 01:00 Ok Mladost Marina Kastela v Mok Rijeka
  • 03:30 Melbourne United v Cairns Taipans
  • 03:30 North Eastern Re Organising Cultural Association v Shillong Lajong Fc
  • 03:30 Logan Lightning v Redlands United Fc
  • 05:00 Kt Sonicboom v Dongbu Promy
  • 05:00 Seoul Sk Knights v Samsung Thunders
  • 05:00 Gyirmot Fc v Dac Dunajska Streda
  • 05:00 Nk Maribor v Szombathelyi Haladas
  • 05:00 Universitatea Cluj v Scm Craiova
  • 05:00 Incheon Korean Air Jumbos v Daejeon Samsung Fire Bluefangs
  • 05:00 Tvf Spor Lisesi v Bornova Anadolu Lisesi
  • 06:00 Lks Sms Lodz v Muks Poznan
  • 06:00 Mtk Budapest Fc v Monori Se
  • 06:00 Olimpia Grudziadz v Odra Opole
  • 06:00 Zaglebie Sosnowiec v Podbeskidzie Bielsko-biala
  • 06:00 Galatasaray v Ziraat Bankasi Ankara
  • 06:00 Vakifbank Günes Sigorta v Golcuk Ihsaniye
  • 06:00 Spor Mektebi v Baskent Besiktaslilar
  • 06:00 Berezina Bobruysk v Bntu-belaz Minsk Region
  • 06:35 Tianjin Rong Gang v Guangzhou Long Lions
  • 06:35 Shanxi Brave Dragons v Shenzhen Leopards
  • 06:35 Beijing Konggu v Liaoning Flying Leopards
  • 06:35 Zhejiang Guangsha Lions v Shanghai Sharks
  • 06:35 Fujian Sturgeons v Zhejiang Chouzhou Bank
  • 07:00 Mono Vampire Basketball Club v Formosa Dreamers
  • 07:00 Nomme Kalju Fc v Turku Ps
  • 07:00 Fc Fastav Zlin v Fc Vion Zlate Moravce
  • 07:00 Nk Celje v Sampion Celje
  • 07:00 Gornik Leczna v Stal Rzeszow
  • 07:00 Eser Spor v Ziraat Bankasi Ankara 2
  • 07:00 Yenisey Krasnoyarsk v Nova Kbm Branik Maribor
  • 07:00 Chekhovskie Medvedi 2 v Sungul-2 Snezhinsk
  • 07:30 Enisey Krasnoyarsk v Hapoel Unet Holon
  • 07:30 Torpedo Ust Kamenogorsk v Ceng Tou
  • 07:30 Kalivia v Ao Avlonas
  • 07:30 Marko v Glyka Nera
  • 07:30 Ermis Koridalou v Karavas
  • 07:30 Poros v Panathlitikos Omililos Atsaleniou
  • 07:30 Minoiki v Ao Tympakiou
  • 07:30 Wadi Degla Sc v Tanta
  • 07:30 Paykan Tehran v Rad Padafand Kashan
  • 08:00 Saryarka v Krs Heilongjiang
  • 08:00 Hc Almaty v Hc Kulager Petropavlsk
  • 08:00 Sv Lafnitz v Ufc Markt Allhau
  • 08:00 Paksi Fc v Fc Ajka
  • 08:00 Szolnoki Mav Fc v Jaszbereny
  • 08:00 Nk Triglav v Nk Rudar Velenje
  • 08:00 National Sebis v Cs Ineu
  • 08:00 Guvd Dinamo Krasnodar v Elvary-sakhalin
  • 08:00 Aek Athens v Rodion Athlisis
  • 08:15 Al Jazira Abu Dhabi v Dibba Al Fujairah
  • 08:30 Piacenza Calcio 1919 v Robur Siena
  • 09:00 Nadezhda Orenburg v Perfumerias Avenida
  • 09:00 Ufimets Ufa v Uralmash
  • 09:00 Rubin Tyumen v Zvezda Chekhov
  • 09:00 Trinity College Dublin v Royal College Of Surgeons
  • 09:00 Warta Poznan v Lech Poznan Ii
  • 09:00 University Of Limerick v Maynooth University Town Fc
  • 09:00 University College Dublin v Derry City
  • 09:00 Nui Galway v Dublin College University
  • 09:00 Ozates v Izmirspor
  • 09:00 Ziraat Bankasi Ankara v Genc Ufuk Spor
  • 09:00 Tfl Altekma v Istanbul Bbsk 2
  • 09:00 Magnitka-universitet Magnitogorsk v Ukior Khanty Mansiysk
  • 09:00 Uralochka Ntmk Ekaterinburg v Kralovo Pole Brno
  • 09:00 Bntu-2 Minsk v Gorodnichanka
  • 09:30 Fc Pune City v Jamshedpur Fc
  • 09:30 Afider v Tarim Spor
  • 10:00 Gtk Gliwice v Azs Koszalin
  • 10:00 Banvit Bandirma v Rosa Radom
  • 10:00 Valerenga If v Silkeborg If
  • 10:00 Fc Thun v Fc Sion
  • 10:00 Aek Larnaca v Aris Limassol
  • 10:00 Shanghai Shenhua v Fc Viktoria Plzen
  • 10:00 Siarka Tarnobrzeg v Unia Tarnow
  • 10:00 Enyimba v Nasarawa United
  • 10:00 Fk Mohelnice v Sk Sigma Olomouc U21
  • 10:00 Petrojet Cairo v Enppi Club
  • 10:00 Talaea El Gaish v El Daklyeh
  • 10:00 Pfc D Oleksandria v Gornyak Kryvyi Rih
  • 10:00 Uor-2 v Universitet-lesgafta-neva St.petersburg
  • 10:00 Serbia v Belarus
  • 10:00 Slovenia v Czech Republic
  • 10:15 Panionios v Lamia 1964
  • 10:30 Al-yarmouk v Al Faisaly
  • 10:30 Luch v Zvezda Zvenigorod
  • 10:30 Sc Municipal Craiova v Hc Dunarea Braila
  • 10:45 Al Wahda Scc (uae) v Al Nasr Sc Dubai
  • 11:00 Kk Blokotehna Gevgelija v Levski Sofia
  • 11:00 Pieno Zvaigzdes v Bk Ogre/kumho Tyre
  • 11:00 George Washington Colonials v Rhode Island Rams
  • 11:00 Kk Av Ohrid v Hkk Zrinski Mostar
  • 11:00 Burevestnik Jaroslav v Rusichi Kursk
  • 11:00 Runa Moscow v Altay Basket Barnaul
  • 11:00 Zkk Crvena Zvezda v Zkk Athlete Celje
  • 11:00 Olimpia Csu Brasov v Csbt Alexandria
  • 11:00 Hc Kremenchuk v Bily Bars Belaya Tserkov
  • 11:00 Apoel Nicosia v Apollon Limassol
  • 11:00 Gks Belchatow v Skra Czestochowa
  • 11:00 Tj Novy Jicin v Mfk Vitkovice
  • 11:00 Arkas Izmir v Inegol Belediyespor
  • 11:00 Stiinta Explorari Baia Mare v Cs Arcada Galati
  • 11:00 Dinamo Lemtrans Bucuresti v Csm Agronomica Bucuresti
  • 11:00 Lmv Tricolorul Ploiesti v Css2 Ukro Baia Mare
  • 11:00 Dinamo Moscow v Vakifbank Istanbul
  • 11:30 Galatasaray v Dynamo Kursk
  • 11:30 Spartak Moscow v Dinamo Riga
  • 11:30 Hc Benatky Nad Jizerou v Hc Slovan Usti Nad Labem
  • 11:30 Sk Horacka Slavia Trebic v Hc Energie Karlovy Vary
  • 11:30 Hc Slovnaft Vsetin v Rytiri Kladno
  • 11:30 Hc Motor Ceske Budejovice v Hc Az Havirov 2010
  • 11:30 Hc Kuban Krasnodar v Stavropoliye-skfu
  • 12:00 Zenit St Petersburg v Bayern Munich
  • 12:00 BC Lietuvos Rytas Vilnius v Manital Torino
  • 12:00 Bk Ventspils v Royal Hali Gaziantep
  • 12:00 Fenerbahce Sk v Yakin Dogu Universitesi
  • 12:00 Szolnoki Olaj Kk v Mornar
  • 12:00 Ksc Szekszard v Hatay Bsb
  • 12:00 Kk Mzt Skopje Aerodrom v Shkupi
  • 12:00 Hc Frydek Mistek v Hc Zubr Prerov
  • 12:00 Sk Kadan v Hc Stadion Litomerice
  • 12:00 Hk Jestrabi Prostejov v Hc Slavia Prague
  • 12:00 Bks Stal Bielsko-biala v Rozwoj Katowice
  • 12:00 Szentlorinc Se v Budapest Honved Fc Ii
  • 12:00 Hebar Pazardzhik v Fk Botev Galabovo
  • 12:00 Floridsdorfer Ac v Sc Neudorfl
  • 12:00 Ms Ironi Ashdod v Maccabi Netanya
  • 12:00 Hodmezovasarhelyi Fc v Tiszasziget Se
  • 12:00 Fk Mlada Boleslav U21 v Fk Dobrovice
  • 12:15 Sweden v Norway
  • 12:15 Fyr Macedonia v Denmark
  • 12:30 Academic Bultex 99 Plovdiv v KK Ibar Rozaje
  • 12:30 Fortress Lami-Ved v Demir Insaat Buyuk.
  • 12:30 Aris Thessaloniki v Besiktas Jk
  • 12:30 Zkk Tresnjevka v Zkk Medvescak Zagreb
  • 12:30 Sv Darmstadt 98 v 1. Fc Kaiserslautern
  • 12:30 Ss Lazio Roma v Udinese Calcio
  • 12:30 Tours FC v Fc Metz
  • 12:30 Es Troyes Ac v St Etienne
  • 12:30 Olympiakos Pireus v Aek Athen
  • 12:30 Paris St Germain v Ea Guingamp
  • 12:30 Tus Heven v Sg Wattenscheid 09
  • 12:30 Sk Slovan Hac v Sv Leobendorf
  • 12:30 Vfr Mannheim v Wormatia Worms
  • 12:30 Amazulu Durban v Bloemfontein Celtic
  • 13:00 Pallacanestro Trento v Buducnost Podgorica
  • 13:00 Usk Praha v Uniqa Euroleasing Sopron
  • 13:00 Mks Polkowice v Mithra Castors Braine
  • 13:00 Kk Krka v Rogaska Crystal
  • 13:00 Kk Student v Bosnjak
  • 13:00 Irakleio Oaa B v Tiganitis
  • 13:00 Leksands If v Ik Oskarshamn
  • 13:00 Bofors Ik Karlskoga v Vasterviks Ik
  • 13:00 If Bjorkloven v Timra Ik
  • 13:00 If Troja/ljungby v Aik If
  • 13:00 CD Alaves v Valencia
  • 13:00 Nacional Ac Sp v Atletico Votuporanguense Sp
  • 13:00 Wiener Viktoria v Sv Stripfing
  • 13:00 Taboao Da Serra Sp v Matonense Sp
  • 13:00 Desportivo Brasil Sp v Noroeste Sp
  • 13:00 Monte Azul Sp v Velo Clube Sp
  • 13:00 Ham-kam v Nybergsund
  • 13:00 Al-zamalek v Al-masry
  • 13:00 Lunds Vk v Svedala Vbk
  • 13:00 Atsc Sparkasse Wildcats Klagenfurt v Sokol Post No
  • 13:00 Sk Posojilnica Aich/dob v Sg Vca Amstetten No
  • 13:00 Vasas Obuda Budapest v Nantes Volley
  • 13:00 Ringkobing Handbold v Fc Midtjylland
  • 13:00 Wybrzeze Gdansk v Ks Gwardia Opole
  • 13:10 Berlin Recycling Volley v Vfb Friedrichshafen
  • 13:30 Esperos Kallitheas v Kronos Agiou Dimitriou
  • 13:30 Adler Mannheim v Erc Ingolstadt
  • 13:30 Thomas Sabo Ice Tigers v Kolner Haie
  • 13:30 Tsv 1860 Munich v Sv Worgl
  • 13:30 Tv Rottenburg v Tsv Herrsching
  • 13:30 Vbk Wsl Klagenfurt v Uvc Gigasport Ried Innkreis
  • 13:30 H65 Hoor v Boden Handball If
  • 13:30 Viborg Hk v Ajax Kobenhavn
  • 14:00 Ewe Baskets Oldenburg v As Monaco
  • 14:00 Gelezinis Vilkas Vilnius v Hockey Punks Vilnius
  • 14:00 Fc Utrecht v Feyenoord Rotterdam
  • 14:00 Burkina Faso v Cameroon
  • 14:00 Republic Congo v Angola
  • 14:00 Atletico Linense Sp v Sao Caetano Sp
  • 14:00 Maccabi Haifa v Maccabi Tel Aviv
  • 14:00 Su Rebenland v Sv Wildon
  • 14:00 Cabofriense Rj v Vasco Da Gama Rj
  • 14:00 Vbc Weiz v Uvc Holding Graz
  • 14:00 Asptt Mulhouse v Cs Volei Alba Blaj
  • 14:00 Calcit Kamnik v Ankaran Hrvatini
  • 14:00 Ts Volley Duedingen v Dresdner Sc
  • 14:00 Beziers Vb v Minchanka Minsk
  • 14:00 Hapoel Rishon Letzion v Bnei Hertzeliya
  • 14:15 Alba Berlin v Darüssafaka Cooper Tires
  • 14:30 Dexia Mons-Hainaut v Keravnos Strovolou Nicosia
  • 14:30 Iberostar Tenerife v Paok Thessaloniki
  • 14:30 Ur Venezia v Kk Olimpija Ljubljana
  • 14:30 Liege Basket v Basic-fit Brussels
  • 14:30 Nanterre 92 v Telekom Baskets Bonn
  • 14:30 Braehead Clan v Cardiff Devils
  • 14:30 Arminia Bielefeld v Spvgg Greuther Furth
  • 14:30 1. Fc Heidenheim v Eintracht Braunschweig
  • 14:30 Fortuna Dusseldorf v Fc Erzgebirge Aue
  • 14:30 As Eupen v Royal Charleroi SC
  • 14:30 RSC Anderlecht v Kv Red Star Waasland
  • 14:30 Royal Antwerp FC v KAA Gent
  • 14:30 Sporting Lokeren v KRC Genk
  • 14:30 Bcc Castellana Grotte - New Mater v Diatec Trentino
  • 14:30 Aeg Exoni v Aon Argiroupolis
  • 14:30 Fenera Chieri v Millenium Brescia
  • 14:30 Battistelli S.g. Marignano v Delta Informatica Trentino
  • 14:30 Croatia v France
  • 14:30 Germany v Spain
  • 14:45 Reggio Emilia v Unics Kazan
  • 14:45 Uc Sampdoria v As Roma
  • 14:45 Hamilton Academical v Heart Of Midlothian
  • 14:45 Paok Thessaloniki v Atromitos Athinon
  • 15:00 Gran Canaria 2014 v Galatasaray Cafe Crown
  • 15:00 KK Cedevita Zagreb v BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • 15:00 Arsenal FC v Chelsea FC
  • 15:05 Monaco v Lyon
  • 15:30 Real Madrid v Cd Leganes
  • 15:45 Sporting Cp v Fc Porto
  • 16:00 Rio Claro Sp v Juventus Sp
  • 16:00 Alianza Fc v Sonsonate Fc
  • 16:00 Atletico Union Guimar v Cd Furia Arona
  • 16:00 Aa Avanca v Ac Fafe
  • 16:00 Aguas Santas Milaneza v Xico Andebol
  • 16:00 Ada Maia-ismai v Am Madeira And Sad
  • 16:00 Boa Hora Fc v Fc Porto Vitalis
  • 16:30 America Mineiro Mg v Tupi Mg
  • 16:30 Corinthians Sp v Ferroviaria Sp
  • 16:30 Botafogo Sp v Novorizontino Sp
  • 16:30 Sao Carlos Sp v Barretos Sp
  • 16:30 Avenida Rs v Gremio Fbpa Rs
  • 16:30 Flamengo Rj v Bangu Rj
  • 16:30 Goias Go v Anapolis Go
  • 17:00 Boa Ec Mg v Ec Democrata Mg
  • 17:00 Ec Taubate Sp v Atletico Penapolense Sp
  • 17:00 Xv De Piracicaba Sp v Oeste Sp
  • 17:00 Inter De Limeira Sp v Aa Portuguesa De Desportos Sp
  • 17:00 Gremio Osasco Audax Sp v Sertaozinho Sp
  • 17:00 America Rn v Potiguar Rn
  • 17:00 Mogi Mirim Sp v Capivariano Sp
  • 17:00 Portuguesa Santista Sp v Rio Branco Sp
  • 17:00 Alianza Fc v Sporting San Miguelito
  • 17:00 Parana Clube Pr v Atletico Pr
  • 17:30 Caldense Mg v Tombense Mg
  • 17:30 Figueirense Sc v Brusque Sc
  • 17:30 Sao Jose Rs v Novo Hamburgo Rs
  • 18:00 Club Deportivo Junior Fc v Jaguares De Cordoba
  • 18:30 Club Atletico Bohemios v Aguada
  • 18:30 Club Atletico Olimpia v Urunday Universitario
  • 18:30 Club Nacional v Ia Larre Borges
  • 18:30 Floresta Ce v Ceara Ce
  • 18:45 Cruzeiro Mg v Uberlandia Mg
  • 18:45 Mirassol Sp v Sao Paulo Sp
  • 18:45 Caxias Rs v Internacional Rs
  • 18:45 Fluminense Rj v Portuguesa Rj
Thursday
  • 03:50 Melbourne City Fc v Newcastle United Jets
  • 06:30 HC Red Star Kunlun v Amur Khabarovsk
  • 11:30 Hk Dinamo Minsk v Hc Slovan Bratislava
  • 14:30 Dynamo Dresden v Fc St Pauli
Friday
  • 03:50 Melbourne Victory Fc v Sydney Fc
  • 11:30 Jokerit Helsinki v Dinamo Riga
  • 12:00 Besiktas Jk v Kasimpasa
  • 12:30 Ssv Jahn Regensburg v Fc Ingolstadt 04
  • 12:30 1. Fc Union Berlin v 1. Fc Nuremberg
  • 14:00 Sc Heerenveen v Sparta Rotterdam
  • 14:30 Eintracht Frankfurt v Borussia Monchengladbach
  • 14:45 Dijon Fco v Fc Stade Rennes
  • 14:45 Sheffield Wednesday v Reading Fc
  • 14:55 Yeovil Town v Manchester United
  • 15:00 Athletic Bilbao v Sd Eibar
Saturday
  • 01:35 Wellington Phoenix Fc v Adelaide United Fc
  • 02:30 Guangdong Hengda v Zhejiang Kaiyuan
  • 03:50 Central Coast Mariners Fc v Brisbane Roar Fc
  • 04:30 Hc Red Star Kunlun v Amur Khabarovsk
  • 05:30 Alanyaspor v Bursaspor
  • 07:00 Msv Duisburg v 1. Fc Heidenheim
  • 07:00 Spvgg Greuther Furth v Holstein Kiel
  • 07:00 1. Fc Kaiserslautern v Fortuna Dusseldorf
  • 07:00 Deportivo La Coruna v Ud Levante
  • 07:30 Peterborough United v Leicester City
  • 08:00 Goztepe Izmir v Kayserispor
  • 09:00 Fram v Umf Stjarnan
  • 09:30 1. Fc Cologne v Fc Augsburg
  • 09:30 Vfb Stuttgart v Fc Schalke 04
  • 09:30 Borussia Dortmund v Sc Freiburg
  • 09:30 Fc Bayern Munich v Tsg 1899 Hoffenheim
  • 09:30 Rb Leipzig v Hamburger Sv
  • 10:00 Huddersfield Town v Birmingham City
  • 10:00 Milton Keynes Dons v Coventry City
  • 10:00 Millwall Fc v Rochdale Afc
  • 10:00 Southampton Fc v Watford Fc
  • 10:00 Hull City v Nottingham Forest
  • 10:00 Sheffield United v Preston North End
  • 10:00 Middlesbrough Fc v Brighton & Hove Albion
  • 10:00 Notts County v Swansea City
  • 10:00 Wigan Athletic v West Ham United
  • 10:15 Cf Valencia v Real Madrid
  • 11:00 Paris Saint Germain v Hsc Montpellier
  • 11:00 Galatasaray v Osmanlispor Fk
  • 12:00 Us Sassuolo Calcio v Atalanta Bergamasca Calcio
  • 12:30 Fc Groningen v Heracles Almelo
  • 12:30 Werder Bremen v Hertha Bsc Berlin
  • 12:30 Cf Malaga v Girona Cf
  • 12:30 Newport County v Tottenham Hotspur
  • 13:45 Fc Twente Enschede v Psv Eindhoven
  • 13:45 Pec Zwolle v Vitesse Arnhem
  • 14:00 Ea Guingamp v Fc Nantes
  • 14:00 Fc Toulouse v Es Troyes Ac
  • 14:00 Fc Metz v Ogc Nice
  • 14:00 As Saint Etienne v Sm Caen
  • 14:00 Angers Sco v Sc Amiens
  • 14:45 Nac Breda v Vvv Venlo
  • 14:45 Cf Villarreal v Real Sociedad
  • 14:45 Ac Chievo Verona v Juventus Turin
  • 14:45 Liverpool Fc v West Bromwich Albion
Sunday
  • 04:30 Perth Glory Fc v Western Sydney Wanderers
  • 04:30 Kitchee Sc v Hong Kong Rangers Fc
  • 05:30 Yeni Malatyaspor v Sivasspor
  • 05:30 Genclerbirligi Ankara v Atiker Konyaspor 1922
  • 06:00 Cd Leganes v Rcd Espanyol Barcelona
  • 06:30 Fc Utrecht v Ajax Amsterdam
  • 06:30 Spal 2013 v Inter Milano
  • 07:30 Fc Erzgebirge Aue v Eintracht Braunschweig
  • 07:30 Fc St Pauli v Sv Darmstadt 98
  • 07:30 Sv Sandhausen v Dynamo Dresden
  • 08:00 Akhisar Belediye Gs v Antalyaspor As
  • 08:30 Feyenoord Rotterdam v Ado Den Haag
  • 08:30 Roda Jc Kerkrade v Excelsior Rotterdam
  • 09:00 Osc Lille v Racing Strasbourg
  • 09:00 Fc Torino v Benevento Calcio
  • 09:00 Ssc Napoli v Bologna Fc
  • 09:00 Fc Crotone v Cagliari Calcio
  • 09:00 Acf Fiorentina v Hellas Verona
  • 09:00 Genoa Cfc v Udinese Calcio
  • 09:30 Bayer 04 Leverkusen v Fsv Mainz 05
  • 10:00 Dinamo Riga v Jokerit Helsinki
  • 10:15 Atletico Madrid v Union Deportiva Las Palmas
  • 10:45 Willem Ii Tilburg v Az Alkmaar
  • 11:00 Fc Girondins Bordeaux v Olympique Lyonnais
  • 11:00 Trabzonspor v Fenerbahce
  • 11:00 Cardiff City v Manchester City
  • 12:00 Ac Milan v Ss Lazio Roma
  • 12:00 Hannover 96 v Vfl Wolfsburg
  • 12:30 Fc Sevilla v Cf Getafe
  • 14:30 Spirou Basket v Belfius Mons-hainaut
  • 14:45 As Roma v Uc Sampdoria
  • 14:45 Fc Barcelona v Cd Alaves
  • 15:00 AFC at NFC
  • 15:00 Olympique Marseille v As Monaco
Monday
  • 12:00 Istanbul Basaksehir Fk v Kardemir Karabukspor
  • 14:00 Fc Pacos Ferreira v Cd Feirense
  • 14:00 Portimonense Sc v Rio Ave Fc
  • 14:30 Vfl Bochum v Arminia Bielefeld
  • 14:45 Filia Peramatos v Exoni Glyfadas
  • 15:00 Rc Celta De Vigo v Real Betis Balompie
  • 16:00 Cf Belenenses v Sl Benfica